Technik /seřizovač - NP SLOVAKIA, s.r.o.

  • 05.12.2022
  • ID Inzerátu: 202216317

Pracovní náplň:
- zajišťuje montáž a demontáž forem do vstři-kolisů podle plánu výroby
- je zodpovědný za spuštění výroby v souladu s interními standardy
- sledování a nastavování parametrů během výroby (ENGEL a BILLION)
- zajišťuje plynulý chod lisů a montážních strojů
- reaguje na poruchové stavy ve výrobní hale a analyzuje problém
- účastní se řešení problémů
- třísměnný provoz

Platové podmínky:
- od 1 400 EUR/měsíc - 2000 EUR (podle zkušeností uchazeče)
- docházkový bonus 150 €
- příspěvek na praní
- věrnostní bonus po odpracovaných letech
- stravenky ve výši 4,8 € příspěvek zaměstnavatele ve výši 3,40 € roční bonus ve výši do výše 1400 €

Zaměstnanecké výhody, benefity:
- možnost odborného růstu,
- technicko-odborná školení,
- osobnostní školení

Kontakt:NP Slovakia Slovakia
E-Mail: sjezova@np-slovakia.com
Tel.: 0907344854

Přidejte i Vy inzerci!

Uveřejněte vaši nabídku nebo poptávku. Váš inzerát uvidí více než 35 000 reálných uživatelů portálu za měsíc.

+ Přidat inzerát

Nejnovější inzeráty

Nejbližší výstavy a semináře

Plastikářský slovník